تور خانوادگی ویژه تبریز تا استانبول

براساس 8 بررسی
duration

مدت زمان

3 روز

duration

ظرفیت

18 نفر

duration

نوع

تور روزانه عادی

duration

زبان

مهم نیست

جزئیات تور

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

 

اطلاعات

روز اول: ورود به سان فرانسیسکو

شهرک سانفرانسیسکو از سمبل و غیر منتظره غافل می شود. شروع به کار خود را بدون زحمت به تعطیلات کالیفرنیا شمالی در تپه های جهانگردی “شهر” تحویل داده شد. پذیرش پذیرش در هتل خود را به مدرک مسافرتی و همکاران خود بپیوندید

روز دوم: گشت و گذار در سان فرانسیسکو

از معماری، فرهنگ و آشپزی یکی از شهرهای قابل درک دنیا لذت بردم. اکسپرسیونیسم صبحگاهی که از محل توریستی پر جنب و جوش اسکله ماهیگیر به میدان اتحادیه، که یک نقطه عطفی تاریخی است که به جنگ داخلی آمریکا پیوند دارد، برمیگرداند.

روز سوم: گشت و گذار در دریاچه تاهو

لذت بردن از یک درایو منظره از طریق منطقه دره ناپا قبل از سوار شدن به قطار قطار نپا در قطار قطار، دوستانه بازسازی اتومبیل پولمن برای طعم و مزه عصر طلایی سفر راه آهن و لذت بردن از یک وعده غذایی منطقه ای.

روز چهارم: 17 مایل رانندگی در آزاد راه سان فرانسیسکو

لحظات شلوغ من همچنان ادامه دارد، به طوری که ما ساحل کالیفرنیا را خیره خورشید می گذاریم، جایی که در 17 مایلی درایو استراحت می کنیم. ما برای بازدید از کانری روو به مونتری بازگشتیم، که در رمان جان استینبک جاودانه شده است.

 

موقعیت جغرافیایی

3.6/5
خوب
براساس 8 بررسی
بسیار عالی
4
خوب
1
متوسط
1
بد
0
بسیار بد
2

8 دیدگاه برای تور خانوادگی ویژه تبریز تا استانبول

 1. admin

  بد نبود

 2. admin

  خیلی بد بود

 3. admin

  من خیلی راضی بودم

 4. admin

  وای فوق العاده بود!

 5. admin

  بد بد بد

 6. admin

  عالی عالی

 7. admin

  عالی

 8. admin

  خوب

دیدگاه خود را بنویسید